Isparta Seçim Anketine 10.000 Kişi Oy Verdi

14 Mart 2019

Isparta Haberler olarak yaptığımız anket 10.000 kişiye ulaştı sizde katılmak için bu sayfayı kullanabilirsiniz. Güncel anket sonuçlarına göre %37,5 ile İyi Parti Belediye Başkan Adayı Gökmen Hakkı GÖKMENOĞLU başı çekerken, %35,1 ile Ak Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü BAŞDEĞİRMEN ikinci sırada yer aldı. Mevcut belediye başkanı aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Yusuf Ziya GÜNAYDIN %27,4 ile üçüncü sırada yer aldı.

                İyi Parti Belediye Başkan Adayı Gökmen Hakkı GÖKMENOĞLU’na ankette 3769 oy kullanıldı. Ak Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü BAŞDEĞİRMEN’e ise 3535 oy kullanılırken, mevcut belediye başkanı aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya GÜNAYDIN’a ise 2759 oy kullanıldı.

                31 Marta kadar sürecek seçim yarışında internetin en kapsamlı seçim anketimiz devam edecektir. Lütfen sizde gönlünüzdeki adayı seçerek destek olunuz.

Dikkat : Sadece 1 oy kullanabilirsiniz. Kişisel verileriniz 3. Şahıslar ile kesinlikle paylaşılmaz. Anket verileri anlık olarak verilmektedir.


5 thoughts on “Isparta Seçim Anketine 10.000 Kişi Oy Verdi
  1. aldatanlardan kına geldi artık. bizlerle kaç senedir dalga geçtiler. ıspartada hiç bir yatırım olmadığı gibi, mevcut fabrikalarda kayboldu gitti.bunlarda kaybolsun artık.

  2. aldatanlardan kına geldi artık. bizlerle kaç senedir dalga geçtiler. bunlar kaybolsun artık.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.